Kariéra

Chceme být firmou otevřenou pro rozvoj a růst našich zaměstnanců a prostorem pro realizaci dobrých nápadů. Nebojíme se nových věcí a máme rádi výzvy. Do našeho týmu hledáme motivované a zodpovědné zaměstnance, jejichž společné úsilí povede ke splnění požadavků našich zákazníků.

Pro nové zaměstnance zajišťujeme intenzivní zaškolení a osobně se jim věnujeme. Nebojíme se dát prostor absolventům škol. Zaměstnancům poskytujeme prostor k profesnímu růstu.

Hledáte práci?

Staňte se naším zaměstnancem.

Pokud Vás náš směr a hodnoty zaujaly, ale nenašli jste v naší nabídce pozici, která by odpovídala Vašemu zájmu nebo zaměření, prosíme, kontaktujte nás. V budoucnu se pro Vás zajímavá pozice může objevit. Rádi se s Vámi setkáme osobně!

Volné pozice

Výrobní kontrolor

Náplň práce:

  • Mezioperační kontrola vyrobených dílů na 3D souřadnicovém měřícím stroji
  • Vstupní kontrola nakoupeného materiálu nebo dílů z kooperací
  • Výstupní kontrola
  • Příprava dílů pro měření (odjehlování, čistění atd.)
  • Ruční dokončování dílů (odjehlování, čistění, leštění, balení atd.)
  • Práce v jednosměnném (v případě nutnosti splnění termínu i dvousměnném) provozu (pondělí až pátek)

Požadavky:

  • Obsluha souřadnicového měřícího stroje po zaškolení
  • Orientace ve strojírenských výkresech
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Komunikace

Studenti a Školy

Jsme otevření pro aktivní spolupráci se středními školami technického i netechnického zaměření. Studentům a učňům rádi poskytneme prostor pro vykonání provozní praxe nebo stáže. Nabízíme možnost využití dat k realizaci diplomových a seminárních prací v naší firmě.

Studujete? Přijďte k nám!

Praxe, brigády, diplomové práce.

Pokud Vás tyto možnosti zaujaly, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi setkáme!

Spolupráce se školami