Materiály - Co obrábíme

Obrábíme veškeré druhy materiálů mimo litinu. Nabízíme dlouholeté zkušenosti s obráběním nerezových ocelí. Zabýváme se obráběním širokého spektra plastových materiálů: HDPE500; POM; PA; Polykabonát; Styren. Samozřejmostí je obrábění duralových slitin a slitin mědi.

Další Materiály

Nástrojové oceli

Naše firma se specializuje na precizní obrábění nástrojových ocelí, což jsou vysoce kvalitní materiály navržené pro náročné aplikace, kde přesnost, tvrdost a odolnost hrají klíčovou roli. Tyto oceli jsou často využívány pro výrobu nástrojů, forem a komponent, které musí odolávat extrémním podmínkám. Obrábíme oceli s označením 1.2842, 1.1730, 1.2312 apod.

Dural

Duralumin, nebo zkráceně Dural. Dural je kvalitní materiál navržený pro náročné aplikace, kde přesnost, pevnost a odolnost hrají klíčovou roli. Tato slitina obsahuje hlavně hliník, s příměsí mědi, hořčíku a dalších prvků, které dodávají Duralu jeho vynikající mechanické vlastnosti. Obrábíme materiály s označením: 3.1325, 3.1645, 3.2315 a další.

Plasty

Zaměřujeme na precizní zpracování široké palety plastů. Naše dlouhodobé zkušenosti zahrnují různé druhy plastů s různými tvary a složitostí. Jsme specialisté na práci s potravinářským plastem HDPE 500, HMPE 500. Dále SikaBlock, Styren, POM, PETP, Polyamid SLS a další materiály.

Pošlete nám poptávku.